Dlaczego kupować dobrą szkolną polisę NNW?


W polskich szkołach co roku wypadkom ulega ponad 25 tys. dzieci i młodzieży. Wiele z nich wymaga później kosztowego leczenia i rehabilitacji. Nie każdy rodzic wie, że zwykłe ubezpieczenia szkolne NNW pokrywają tylko niewielką część kosztów leczenia. W razie nieszczęśliwego zdarzenia pozostałą kwotę rodzic musi więc wyłożyć z własnej kieszeni.

Nikt nie jest w stanie zapobiec wypadkom w szkołach, ale nasza firma jest w stanie pomóc Ci w pokryciu wszystkich kosztów leczenia, które pozwolą Twojemu dziecku odzyskać pełną sprawność i radość życia. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych jest bezcenne.


Co zyskujesz wykupując ubezpieczenie szkolne NNW dla dziecka w naszej firmie?


Nasza polisa następstw nieszczęśliwych wypadków to wygoda i przystępne ceny. Swoje dziecko możesz ubezpieczyć już od kwoty 43 zł rocznie, bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwisz w dogodnym dla siebie momencie, przez Internet. Co ważniejsze, ubezpieczenie dla dziecka w naszej firmie możesz wykupić w dowolnym momencie, także już po rozpoczęciu roku szkolnego.

Korzystna cena to jednak nie wszystko! Nasze polisy mogą być bowiem wykupione zarówno dla jednej osoby, jak i dla całej rodziny. W tym drugim przypadku oferujemy dodatkowo korzystne zniżki.

Nasza polisa szkolonego NNW to także bezpieczeństwo. Współpracujemy tylko z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce. Do naszych partnerów należy Generali. Jest to znane i poważane w Polsce Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w pełni wypłacalne oraz zapewniające szybką i sprawną likwidację szkody.

Kupując szkolne ubezpieczenie dla swojego dziecka u nas, masz więc pewność, że szybko i bezproblemowo uzyskasz wypłatę odszkodowania.


Nasze szkolne ubezpieczenia NNW – dla kogo?


•   dla dzieci uczęszczających do żłobków i przedszkoli

•   dla młodzieży uczących się w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach
ponadgimnazjalnych

•   dla studentów


Z naszym ubezpieczeniem NNW Twoje dziecko nie musi już rezygnować z dodatkowych zajęć sportowych, szkolnych wycieczek czy innych form rozrywki. Wykupując dla niego sprawdzoną polisę ubezpieczeniową, zapewniasz mu bowiem spokojne i radosne dzieciństwo. Z naszym szkolnym NNW możesz śmiało i bez obaw patrzyć w przyszłość!

Wielu rodziców decyduje się na wykupienie standardowego ubezpieczenia NNW bezpośrednio w szkole. Niewielu z nich jednak zdaje sobie sprawę z tego, że takie ubezpieczenie grupowe nie gwarantuje pokrycia wszystkich kosztów leczenia i rehabilitacji dziecka w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Z tego właśnie powodu, aby zapewnić sobie i swojemu dziecku bezpieczną naukę i spokojne dzieciństwo, warto jest wykupić dla niego sprawdzoną polisę NNW.